Dlaczego warto zainwestować w markowego robota sprzątającego?

Popularność robotów sprzątających sprawiła, że na rynku pojawiło się mnóstwo modeli, produkowanych zarówno przez uznane, markowe firmy, jak i bliżej niezidentyfikowane. Choć niska cena produktów tego typu, które dostępne są niemal w każdym supermarkecie, może początkowo kusić klientów, warto jednak zastanowić się, czy większy wydatek i inwestycja w markowego robota sprzątającego nie okaże się w rezultacie bardziej opłacalna. Dlaczego warto wydać pieniądze na markowego robota sprzątającego, na przykład marki Neato?

Zalety markowych robotów sprzątających

Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego niż urządzenie, które ma odkurzyć podłogi. Jednak większość tańszych robotów sprzątających rozczarowuje efektem odkurzania. Na podłodze pozostają smugi, a w kątach pomieszczeń i przy ścianach kłębki kurzu lub śmieci. W rezultacie, zdegustowani nieudanym zakupem, wracamy do tradycyjnego sprzątania, żałując pieniędzy, które wydaliśmy.

Roboty Neato różnią się od większości modeli dostępnych na rynku nie tylko zauważalnym na pierwszy rzut oka kształtem, ale też efektywnością sprzątania. Kształt litery D, jaki został im nadany, pozwala na bezproblemowe dotarcie urządzenia właśnie we wszystkie miejsca, które są problematyczne dla innych robotów sprzątających: w kąty i pod ściany pomieszczeń. Większą efektywność sprzątania udało się uzyskać, stosując w robotach Neato dłuższą szczotkę umiejscowioną z przodu robota z bardzo silną turbiną ssącą, co umożliwia dokładne czyszczenie zarówno twardych, jak i wyłożonych dywanami powierzchni.

Roboty Neato – inteligentny tryb sprzątania

Wymienione zalety to nie wszystkie atuty robotów Neato. Są one w stanie bardzo dokładnie odwzorować kształt i rozkład pomieszczeń w domu lub mieszkaniu dzięki laserowemu systemowi skanowania. W ten sposób tworzą ich mapy, co powoduje, że nawet jeśli w trakcie sprzątania bateria musi zostać naładowana, robot wróci potem dokładnie w to miejsce, gdzie przerwał odkurzanie, by je dokończyć. Jeżdżąc linia po linii, robot zdecydowanie dokładniej odkurza także cały dom lub mieszkanie, niż inne urządzenia tego typu.

Nawet jeśli jesteśmy poza domem, możemy włączyć lub wyłączyć robota Neato, do którego sterowania powstała specjalnie dedykowana aplikacja na telefon lub tablet, pozwalająca także na podejrzenie historii ostatnich 20 sprzątań. Wszystkie te udogodnienia przemawiają za inwestycją w markowego robota Neato, który gwarantuje satysfakcję z udanego zakupu. Wracając do domu będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie odkurzonymi podłogami i dywanami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here