Tania rejestracja domeny internetowej

Wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych, zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Otóż trzeba mieć na uwadze fakt, iż rejestracja domeny oraz zakup hostingu to dwie niezbędne rzeczy do stworzenia strony www.

Bez domeny oraz serwera, który przechowuje dane, nie ma możliwości aby taka strona powstała. Warto już na samym początku nastawić się na to, iż trzeba będzie wydać kilkadziesiąt złotych, aby stworzyć pierwszą stronę. Należy zadbać również o to, aby nasza strona posiadała certyfikat SSL, czyli tzw. certyfikat bezpieczeństwa. Chroni on nas oraz użytkowników naszej strony internetowej przed różnego rodzaju niebezpiecznymi sytuacjami. Możemy do nich zaliczyć na przykład wyciek danych.

Jeśli zamierzamy prowadzić, np. sklep internetowy, to taki certyfikat jest rzeczą absolutnie niezbędną, ponieważ wzbudza zaufanie w oczach potencjalnych klientów oraz chroni ich przed tym, by ich dane personalne nie dostały się w niepowołane ręce. Certyfikat SSL nie jest co prawda konieczny do stworzenia strony tak jak domena czy hosting, jednak jest rzeczą równie ważną, jeśli zamierzamy dostosować się do panujących standardów.

Wracając do wymienionych wcześniej zagadnień, którymi są hosting oraz domena, warto wytłumaczyć co one właściwie oznaczają. Otóż hosting to inaczej serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane naszej strony internetowej. Domena to z kolei nazwa naszej strony, którą rejestrujemy za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów.

Domeny internetowe

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Koszt domeny z najpopularniejszym w naszym kraju rozszerzeniem .pl rozpoczyna się już od 9.89 zł za cały rok, więc jest to oferta jak najbardziej warta uwagi. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega całkowicie bezproblemowo i polega na połączeniu zakupionej domeny z naszym hostingiem. Następnie trzeba odczekać kilka minut, aby domena stała się aktywna. Oprócz dostępu do wielu różnych domen, serwis kru.pl oferuje również usługi z zakresu hostingu.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here