Funkcjonalny magazyn

Jak zorganizować przestrzeń magazynową tak, aby stała się ona optymalnie użyteczna i funkcjonalna? Ergonomię pracy w każdym magazynie znacząco poprawi właściwe zagospodarowanie jego przestrzeni. Takie działanie nie jest możliwe bez specjalistycznych urządzeń, mebli i różnego rodzaju akcesoriów. Do prawidłowego funkcjonowania magazynu niezbędne są m.in. nowoczesne i uniwersalne pojemniki magazynowe, dostępne w różnych typach, standardach, wymiarach i kolorach.

Przechowywanie, organizacja, segregacja i transport

Dzięki nowoczesnym i komfortowym pojemnikom magazynowym realizacja różnych zadań w zakresie gospodarki magazynowej jest zdecydowanie łatwiejsza i efektywniejsza. 

Pojemniki te mogą służyć nie tylko jako skrzynki, czy swego rodzaju półki do przechowywania towaru w magazynach, ale również stanowią one niezbędny element transportu, ułatwiają właściwą organizację przestrzeni magazynowej oraz segregację przechowywanych i przewożonych materiałów.

Wszelkiego rodzaju pojemniki niezbędne w pracy każdego magazynu oferuje sklep internetowy Magazynuj PL. Znajdziemy tu m.in.akcesoria typu: pojemnik ażurowy, warsztatowy, plastikowy, okrągły, ogrodniczy, kuweta magazynowa, kosz składany, kosz pełny, skrzynka EURO.

W ofercie sklepu dostępne są również dodatki niezbędne np. przy instalacji różnych pojemników. Są to m.in. listwy ścienne do zawieszania pojemników, wózki, regały, stojaki, pokrywy nakładane i przegródki. Dodatki te znacząco zwiększają możliwości pojemników jako uniwersalnych akcesoriów.

Pojemniki wielofunkcyjne

Nowoczesne pojemniki magazynowe są ponadstandardowo użyteczne – sprawdzają się w różnych rolach. Dzięki temu, że są produkowane z najwyższej klasy surowców, które są bezpieczne np. w kontakcie z żywnością, znajdą zastosowanie w każdym magazynie, również w tym, w którym przechowuje się artykuły spożywcze.

Kolejna zaleta tego rodzaju pojemników to ich waga – są one lekkie (nawet te większych rozmiarów) i jednocześnie trwałe. Wyróżnia je też mobilność – można je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce, a jeśli są obciążone – wystarczy dobrać do nich odpowiedni wózek.

Dzięki pojemnikom można także zaoszczędzić sporo miejsca w magazynie – te niewiele ważące skrzynki, kuwety czy półki, bez problemu ułożymy w stosy (tzw. sztaplowanie). 

Pojemniki magazynowe są odporne na uszkodzenia, a także na wilgoć i działanie środków myjących i odkażających. Oprócz funkcjonalności i uniwersalności ich zaletą jest także estetyczny wygląd. Można je z łatwością utrzymać w należytej czystości.

Urozmaicona kolorystyka pojemników stanowi kolejne ułatwienie w efektywnej organizacji przestrzeni magazynowej.

Oferowane za pośrednictwem platformy Magazynuj.pl profesjonalne pojemniki magazynowe są wykonane z polipropylenu o dużej gęstości (HDPE) i propylenu standardowego (PP). 

Są to najbezpieczniejsze i najmniej obciążające dla środowiska rodzaje plastiku stosowane także do produkcji opakowań żywności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here