Creative tools, czyli wyposażenie planu i studia w jednym miejscu

0
1204

Zarówno duże plany zdjęciowe, na którym realizowane są wysokobudżetowe produkcje kinowe, jak i miejsca, gdzie realizowane są mniejsze projekty, do prawidłowego funkcjonowania potrzebują wielu niezbędnych elementów, m.in. takich jak oświetlenie, różnego rodzaju akcesoria do kamer, urządzenia służące do rejestrowania dźwięku oraz przewody. Im bardziej wymagająca produkcja, tym więcej elementów potrzebnych jest do realizacji, dlatego tak istotny jest partner, który dzięki szerokiemu asortymentowi, jest w stanie błyskawicznie reagować na zmieniające się potrzeby oraz wychodzić naprzeciw nowym wyzwaniom.

Kategorie produktów

To co wyróżnia sklep Creative tools, to niezwykle szeroki asortyment urządzeń i akcesoriów, dzięki którym można wyposażyć każdy, nawet najbardziej rozbudowany plan zdjęciowy lub profesjonalne studio nagraniowe.

  • Największa kategoria o nazwie VIDEO, składa się z kilku podkategorii, dzięki czemu jest bardzo przejrzysta i czytelna. Znajdują się w niej zarówno kamery przeznaczone dla początkujących filmowców, jak i najbardziej zaawansowane modele rejestrujące obraz w rozdzielczości 8K. Ponadto dostępne są różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do konkretnego modelu czy marki oraz uniwersalne egzemplarze. W tym miejscu znajdują się także systemy ułatwiające perfekcyjne ustawienie ostrości, czyli Follow Focus, bezprzewodowe systemy do transmisji sygnału, statywy, systemy stabilizacji, monitory, nośniki danych, kufry, ogromny wybór obiektywów filmowych oraz wiele innych produktów.
  • W kategorii FOTO znajdują się aparaty fotograficzne oraz duży wybór obiektywów wszystkich najpopularniejszych marek. Ponadto dostępne są tutaj akcesoria takie jak karty pamięci, filtry, walizki, statywy oraz lampy błyskowe.
  • Sklep Creative tools oferuje wysokiej jakości oświetlenie studyjne i reporterskie, umożliwiające pracę w praktycznie każdych warunkach. Dostępne są kompletne zestawy wraz z walizką, gwarantującą pełną mobilność.
  • W kategorii STUDIO & EVENT można znaleźć szeroki wybór konwerterów, mikserów, podzielników obrazu oraz urządzeń zapewniających stabilny streaming sygnału bez opóźnień.

Pozostałe kategorie

Zarejestrowany materiał należy poddać odpowiedniej obróbce, dlatego w sklepie Creative tools funkcjonuje osobna kategoria o nazwie POST & IT, w której można znaleźć nie tylko różnego rodzaju oprogramowanie, ale również karty video, macierze, dyski, laptopy, komputery stacjonarne, profesjonalne panele kontrole oraz wiele więcej. Urządzenia przeznaczone do profesjonalnego rejestrowania dźwięku znajdują się w kategorii AUDIO. Oprócz mikrofonów, dostępne są również monitory audio, rejestratory i wysokiej jakości systemy bezprzewodowe. Całość uzupełniają wszelkiego rodzaju przewody, niezbędne na każdym planie zdjęciowym i w studiu. Creative tools to miejsce, gdzie pracują wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie doradzą przy wyborze konkretnego urządzenia i rozwieją wszelkie dylematy techniczne. Wyposażając plan zdjęciowy lub studio, warto sprawdzić konkurencyjną ofertę sklepu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here