Telefon zamiast tabletu – czy takie rozwiązanie jest dobre?

Przymierzając się do zakupu tabletu, który będzie naszym urządzeniem multimedialnym, służącym nie tylko codziennym rozrywkom, ale także do pracy, warto zastanowić się, czy nie wybrać inaczej. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele smartfonów, posiadających w zestawie rysik, co sprawia, że takie połączenie może z powodzeniem zastąpić tablet.

Dobrze zaprojektowany i wyposażony w najnowsze technologie rysik do telefonu może być urządzeniem na wagę złota, które z powodzeniem będzie naturalnym przedłużeniem twojej ręki. Nie potrzebujesz już tabletu, żeby rysować, projektować wspaniałe rzeczy czy tworzyć niezapomniane prezentacje – wszystko to możesz mieć jako użytkownik smartfonu, o ile oczywiście dołączony jest do niego rysik.

Kolejni producenci prześcigają się w pomysłach, jak wykorzystać dostępne technologie, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie pracy na telefonie bez rysika. W tym temacie, kilka kroków przed resztą zdaje się być Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne rysika S Pen sprawiają, że nawet na tle konkurencji, wypada on rewelacyjnie.

Niezwykle cienka końcówka rysika, mogąca pochwalić się średnią zaledwie 0.7 milimetra, a także 4096 poziomów nacisku to parametry, które zadowolą każdego amatora pracy z urządzeniem multimedialnym. Komfort korzystania jest naprawdę świetny, dzięki czemu bardzo szybko zrezygnujesz z tradycyjnego ołówka oraz papieru, przerzucając się na S Pen.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wykorzystanie technologii Bluetooth w rysiku, dzięki czemu S Pen może działać jako pilot do smartfona. Trzymając niewielkie urządzenie w dłoni możemy więc nie tylko wykonywać zdjęcia oraz zatrzymywać filmy w wybranym momencie, ale przede wszystkim, przełączać się między kolejnymi slajdami ważnej prezentacji – taki sposób na pewno zrobi wrażenie na wszystkich słuchaczach, z miejsca zapewniając nam ich uwagę.

Rysik oraz smartfon to duet idealny?                                                                                            

Rysik to oczywiście bardzo przydane w codziennej pracy narzędzie, jednak bez odpowiedniego partnera, nawet najlepiej wykonany będzie bezużyteczny. Taka sytuacja nie grozi nam w przypadku Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne samego urządzenia doskonale uzupełniają całość, pozwalając na jeszcze dłuższą pracę ze smartfonem. Telefon koreańskiego producenta został wyposażony w największy w historii wyświetlaczy Infinity ekran o przekątnej 6,4 cala, co otwiera przed użytkownikiem całą masę możliwości.

W połączeniu z silnym procesorem i sześcioma gigabajtami pamięci RAM otrzymujemy urządzenie, które z powodzeniem zastąpi każdy tablet. Przewaga Samsung Galaxy Note9 nad resztą konkurencji jest ogromna, nie tylko za sprawą innowacyjnych rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim dzięki inteligentnemu wykorzystaniu tego, co każdemu użytkownikowi jest doskonale znane.

Zastanawiając się nad zakupem tabletu, z pewnością warto przyjrzeć się takiemu rozwiązaniu i rozważyć wybór smartfona, który przy odpowiednich parametrach może posłużyć jako doskonałe narzędzie do pracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here