Solidny oraz estetyczny pad do telefonu

W obecnych czasach gry mobilne przeznaczone na smartfony oraz tablety stają się coraz bardziej wymagającą rozrywką. Chcąc je dobrze obsługiwać, można co prawda używać ekranów dotykowych, ale o wiele stabilniejszym i dokładniejszym rozwiązaniem technicznym będzie tutaj z pewnością pad do smartfona albo tabletu. Dobrej jakości pad do telefonu podłączymy doń albo za pomocą bluetooth, albo używając kabla USB, a ten uniwersalny kontroler pozwoli nam grać w gry z taką precyzją, o jakiej nie śniliśmy, używając ekranu dotykowego. Jeśli więc zakup takiego urządzenia jak pad do telefonu wydaje nam się istotną sprawą, to jak najszybciej powinniśmy sięgnąć po to urządzenie.

Warto mieć pad do telefonu – wbudowany mikrofon, uchwyt na smartfona oraz inne udogodnienia

Nowoczesny pad do telefonu to inwestycja na którą trzeba sobie pozwolić, jeśli lubimy grać w gry na naszym smartfonie. Pad taki może posiadać wbudowany uchwyt, a kształt kontrolera mającego w pełni programowalne przyciski, możemy dopasować do naszych oczekiwań, oczywiście opierając się o takie modele, które są dostępne na rynku. Zakup kontrolera zapewniającego nam łączność bluetooth z naszym smartfonem, należy oczywiście dobrze zaplanować. W niektórych urządzeniach trafimy na same przyciski, inne mogą być zaopatrzone w gałki analogowe itp. Koniecznie należy tutaj pamiętać, że na smartfonach działających w iOS należy się skupić na padach operujących w systemach iOS, a w przypadku Androida zdecydowanie szukamy pada i smartfona działającego na Androidzie. Dobry kontroler bezprzewodowy lub przewodowy zapewni nam stabilne połączenie oraz możliwość grania na smartfonie przez wiele godzin. Należy pamiętać, że najlepsze pady mogą kosztować nawet kilkaset złotych, ale to nie znaczy, że na rynku nie znajdziemy tańszych padów do telefonów.

Pad od Nintendo Switch, a może zupełnie inne rozwiązanie – będziemy w stanie pracować oraz używać gier mobilnych na smartfonie lub tablecie

Najlepsze kontrolery, które mogą obsługiwać konsolę Microsoft Xbox, są też w stanie współpracować ze smartfonami. Są one z powodzeniem w stanie wytrzymać ciężar nieco większego urządzenia, o ile są wyposażone w odpowiedni uchwyt do smartfona. Niektóre z padów posiadają specjalną ramkę, w której można umieścić dane urządzenie mobilne. W przypadku padów do smartfonów nie trzeba szukać urządzeń większego zasięgu, ale jeśli nasz pad do telefonu ma także współpracować z innymi urządzeniami elektronicznymi z wyższej półki, to warto tutaj szukać jak najlepszych padów. Jeśli na naszym padzie zamierzamy grać głównie w domu, to można tutaj też zainwestować w urządzenie posiadające złącze USB C. Podłączenie kablem może jednak generować ryzyko zaczepienia o przewód albo potknięcia się, co z pewnością warto też brać pod uwagę. Możliwość dopasowania pada do innych urządzeń operujących na systemie iOS albo Android jest czymś, na co z pewnością warto postawić. Pozwoli nam to także podłączyć pada do innych urządzeń, gdy będziemy np. poza domem. Przed sięgnięciem po konkretny kontroler dobrze jest też sprawdzić, w jakie gry zamierzamy grać. W niektórych sytuacjach mogą nam bowiem pomóc dodatkowe przyciski na takim padzie, dzięki którym w dowolnym miejscu zainstalujemy te funkcje, z których korzystamy np. grając na konsoli Xbox Series X, czy też na zupełnie innym urządzeniu tego typu. Dobry pad odpowiednio dobrany do danego telefonu, który będzie miał wszelkie najważniejsze cechy, jakie powinny cechować takie kontrolery, posłuży nam przez wiele lat.

Artykuł sponsorowany

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here