leasing macbook

Ultrabooki od Apple to świetne urządzenia, pozwalające na znaczne usprawnienie działań prowadzonych przez firmę. Bez względu na specyfikę branży, w której działa. Wynika to z ich możliwości, jak również z wszelkiego rodzaju narzędzi, które obsługują.

Nic więc dziwnego, że tak wiele podmiotów decyduje się na zakup tego typu sprzętów. Jak to jednak zwykle bywa, problem polega na dość wysokiej cenie zakupu. Gdy komputer jest jeden, można jakoś ją przełknąć – gorzej, gdy firma potrzebuje kilku laptopów. Na przykład takich jak MacBook Air. Leasing wydaje się w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Głównie ze względu na jego najważniejsze zalety, spośród których trzeba wymienić:

  • niską cenę – poza niewielką opłatą początkową, klient płaci stałą, niską ratę miesięczną. W ten sposób może znacząco ograniczyć wydatki,
  • dostęp do najnowszych urządzeń – leasing dotyczy aktualnych modeli, które wyróżniają się najlepszą wydajnością i obsługą najnowszych programów,
  • usługi serwisowe i fachowe doradztwo – współpraca z odpowiednim partnerem okaże się korzystna na wielu polach.

To jednak nie wszystko! Nie należy bowiem zapominać, że leasing MacBook trwa jedynie przez rok. Po tym czasie klient może urządzenie zwrócić lub… odebrać nowy model! W ten sposób każdego roku korzysta on z aktualnie najlepszych sprzętów dostępnych na rynku. Przekłada się to na jeszcze lepszą, wydajniejszą pracę. Bez żadnych ograniczeń związanych ze słabymi podzespołami, czy też brakiem dostępu do nowych wersji popularnych programów i narzędzi.

Jakie urządzenia można wziąć w leasing?

Jak łatwo się domyślić, ultrabooki od Apple nie są jedynymi sprzętami udostępnianymi na warunkach wynajmu. W ten sam sposób można uzyskać dostęp do smartfonów, zegarków, a także rozmaitych akcesoriów, na przykład takich jak słuchawki.

Przedsiębiorcy dzięki temu nie muszą zastanawiać się nad tym, skąd wezmą środki na sfinansowanie tak wielu zakupów. Po prostu – decydują się na leasing, który z ich perspektywy jest bardzo korzystny. Zwłaszcza pod względem finansowym. A do tego dodać należy również merytoryczne wsparcie oraz pomoc wówczas, gdy sprzęt odmówi posłuszeństwa. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, wynajem urządzeń okazać się może świetnym rozwiązaniem nie tylko krótkoterminowym, ale też długoterminowym. W ten sposób znacznie łatwiej można bowiem planować realizacje konkretnych działań i procesów – bez względu na to, jakiej dokładnie branży one dotyczą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here