Orange Flex

Użytkownicy Orange Flex mogą czerpać z usługi jeszcze więcej – wystarczy, że stworzą swoją Rodzinę Flex. Co ważne – więzy krwi nie są w tym przypadku najważniejsze!

Orange oferta rodzinna: sam decydujesz, kto należy do Twojej rodziny

Możliwość dzielenia się wszystkim co najlepsze z bliskimi jest dla wielu osób bardzo ważna – niezależnie czy chodzi o rodzinę, czy też może przyjaciół i bliskich znajomych. Z tego względu w Orange Flex można stworzyć swoją własną Rodzinę – i zdecydować, kto będzie do niej należeć. Flex Rodzina to m.in. możliwość dzielenia się gigabajtami, ale również – lepsza kontrola wydatków i zużycia transferu.

Dla rodziców z dziećmi, partnerów, współlokatorów czy współpracowników

Oferta Orange Flex umożliwia przede wszystkim jednej osobie łatwiejsze zarządzanie wydatkami. Administrator może w swojej aplikacji podejrzeć zużycie gigabajtów oraz opłaty każdej osoby należącej do Rodziny. W ten sposób jest w stanie łatwo określić, co pochłania najwięcej środków oraz jak można temu zaradzić. To świetna opcja m.in. dla rodzin z dziećmi – rodzic może sprawdzić, jak z telefonu korzysta jego pociecha. Oprócz tego Flex Rodzina jest również doskonałym rozwiązaniem np. dla partnerów – gdy jeden z nich zarządza budżetem domowym i pilnuje wydatków. Analogicznie Rodzina Flex to też dobra opcja dla współlokatorów, którzy też chcą zapanować nad kosztami czy dla managera teamu, który do Rodziny zaprosi swoich współpracowników.

Orange Rodzina: dodatkowa opcja „Zapytaj o zakup”

Warto również wspomnieć, że w ofercie rodzinnej Flex administrator może uruchomić specjalną opcję „Zapytaj o zakup”. Dzięki temu pozostali członkowie Rodziny – zanim np. wykupią Game Pass lub jakąkolwiek inną, dodatkową usługę – będą musieli poczekać, aż administrator zaakceptuje ich prośbę. Taka opcja świetnie sprawdzi się m.in. wtedy, gdy jednym z użytkowników Rodziny jest dziecko. Dzięki temu rodzic-administrator ma pewność, że konto nie zostanie nagle obciążone dużymi, niespodziewanymi wydatkami. O tym jak to działa i jakie korzyści przynosi stworzenie Rodziny w Orange Flex i zaproszenie do niej wybranych osób można przeczytać więcej na https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

Należy jednocześnie pamiętać, że członkami Rodziny mogą być wyłącznie osoby, które już są użytkownikami Orange Flex. W ramach oferty można dodać do Rodziny aż 5 osób.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here