Serwis szyb samochodowych

Zastanawiasz się nad wyborem profesjonalnego serwisu szyb samochodowych w Lublinie i w okolicach? Chcesz, żeby twoje auto prezentowało się okazale i z klasą? W tym tekście znajdziesz odpowiedź jaki serwis wybrać i czym się kierować, żebyś czuł się w pełni zadowolony z wyglądu szyb.

Wszechstronna oferta i profesjonalne podejście do klienta

Rozważając wybór odpowiedniego serwisu z pewnością najważniejsze dla ciebie są trzy czynniki: jakość, cena oraz czas wykonania usługi. Serwis Hanesco (https://hanesco.pl/) spełni twoje oczekiwania w każdym z wymienionych aspektów. Oferuje on tobie bogatą ofertę wyboru szyb, zawiera ona:

  • 1500 typów szyb czołowych (przednich)
  • 3500 typów szyb bocznych
  • 600 typów szyb tylnych
  • 550 typów uszczelek i akcesoriów

Niezależnie czy jesteś kierowcą samochodu osobowego czy dostawczego znajdziesz szyby idealne do potrzeb pojazdu. Jeżeli twoje auto zostało uszkodzone nie musisz się martwić Hanesco współpracuje z takimi firmami ubezpieczeniowymi jak Axa czy PZU. Montaż szyb samochodowych może być sfinansowany z twojego ubezpieczenia OC, AC lub innego wykupionego przez ciebie ubezpieczenia.

Nie zawsze konieczna jest wymiana

Jeżeli uszkodzenie twojej szyby jest stosunkowo niewielkie nie trzeba jej zawsze wymieniać. Czasami wystarczy tylko klejenie pęknięcia. Jeżeli nie jesteś pewien czy konieczna będzie wymiana to przyjedź na ul. Nałęczowską 73 w Lublinie, a ekspert oceni uszkodzenie i doradzi odpowiednie rozwiązanie. Klejenie szyby jest oczywiście dużo tańszą opcją, ale niestety w niektórych przypadkach jest niemożliwe do wykonania

Profesjonalne przyciemnianie szyb

Jeśli już kupiłeś swój wymarzony samochód pewnie chcesz, żeby szybko stał się twoją wizytówką. W tym celu skorzystaj z oferty przyciemniania szyb w Hanesco. Profesjonalna kadra najlepszych specjalistów sprawi, że twoje szyby będą miały wymarzony wygląd. Niezwykle istotnym aspektem jest również ich trwałość oraz bezpieczeństwo, dlatego firma zapewnia, że:

  • Wybicie szyby stanie się utrudnione
  • Szyby będą odporne na zarysowania i odbarwienia
  • Do twojego samochodu dotrze do 70 procent mniej promieniowania UV
  • Otrzymasz 5-letnią gwarancję od producenta

Pamiętaj, że wymiana szyb to nie tylko kwestie estetyczne, ale też aspekty związane z bezpieczeństwem. Dlatego zawsze warto w takiej sprawie zaufać specjalistom!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here