Program contact center

Jakość obsługi klienta jest dziś tak samo istotna (z jego punktu widzenia), jak jakość usług czy towarów oferowanych przez daną firmę. Nawet gdy produkty czy usługi są na wysokim poziomie, jednak klient ma problem z kontaktem z firmą, prawdopodobnie szybko zrezygnuje i będzie szukać alternatywy u konkurencji. Nie możesz na to pozwolić! Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność pracy działu obsługi klienta, infolinii, działu reklamacji czy call center? Program contact center to rozwiązanie na miarę dzisiejszych potrzeb!

Jak zwiększyć wydajność zdalnej komunikacji z klientem?

Dziesiątki nieodebranych połączeń, kilkanaście połączeń w kolejce, a do tego klienci, do których mieliście oddzwonić, jednak numery telefonów gdzieś przepadły lub niestety pracownicy o tym zapomnieli pod presją innych zajęć. Znasz któryś z tych problemów? Jeśli tak, to oznacza to, że system komunikacji w firmie zdecydowanie musi przejść optymalizację.

Są na to sprytne sposoby. Jednym z nich jest inteligentne oprogramowanie call center w postaci jednego systemu, dzięki któremu obsłużysz kompleksowo wszystkich klientów.

Program contact center od Systell to zintegrowana, nowoczesna i wydajna platforma, dzięki której:

 • masz dostęp do wszystkich niezbędnych danych – i to w jednym miejscu!
 • możesz pobierać dane z innych systemów – dlatego przeniesienie ich nie będzie kłopotem, nie zabierze czasu i nie spowoduje przestoju w pracy firmy;
 • możesz wysyłać do klientów automatyczne powiadomienia – tym samym nawet wówczas, gdy linia jest przeciążona, a wszyscy konsultanci są zajęci, klient nie pozostanie bez odpowiedzi;
 • sprawniej będziesz zarządzać systemem obsługi.

Nowoczesne, zintegrowane rozwiązanie oferowane przez Systell to narzędzie stworzone z myślą o uprzyjemnieniu pracy i zwiększeniu wydajności call center i contact center.

Co jeszcze zyskujesz dzięki zintegrowanemu systemowi do komunikacji?

Program contact center to wydajny system o wręcz nieskończonej ilości funkcji, dzięki którym codzienna praca stanie się przyjemnością, a klienci odczują namacalną różnicę w kontakcie z firmą.

Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu dla call center i contact center wszystko masz nie tylko pod kontrolą, ale możesz tym również sprawniej zarządzać. Jakie możliwości daje system? To między innymi:

 • monitorowanie, kto i kiedy dzwonił;
 • wiedza na temat tego, w jakim języku klient chce rozmawiać;
 • kompleksowe przygotowanie infolinii, wraz z numerem, kolejkowaniem połączeń czy obsługą klientów VIP;
 • live chat, z którego chętnie korzystają młodzi klienci;
 • e–mail – bez konieczności rezygnowania z dotychczasowego serwera poczty;
 • możliwość filtrowania danych z formularzy www i grupowania ich w kampanie;
 • możliwość korzystania z jednego desktopu dla różnych aplikacji.

To tylko kilka z wielu, wręcz nieskończonych możliwości, które pomogą usprawnić działanie firmy. Dzięki temu zyskują obie strony: klienci, którzy czują się szanowani, a także firma – bo zadowolenie klienta przekłada się na wzrost sprzedaży i większe zaufanie do marki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here