Niezbędny program do życia twojego komputera

Posiadacie problemy systemowe ? Advanced jest dla was

Potrzebujecie optymalizacji oraz naprawy swojego systemu ? Idealnie trafiliście, Advanced SystemCare jest to program przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów systemowych oraz optymalizacji komputera. Program na początku skanuje cały system w poszukiwanie spyre, po czym wyszukuje wszelkich najmniejszych błędów w rejestrze. Gdy zakończy on swoje wyszukiwanie błędów, oraz nieudogodnień, oferuje możliwość ich naprawy. Dodatkową funkcją programu jest możliwość usuwania wszystkich prywatnych danych i zarządzanie autostartem komputera. Ważną funkcją programu jest, stworzenie bazy startowej przy pierwszym uruchomieniu, która daje możliwość w każdym momencie do odzyskania system, oraz przywrócenia wszelkich ustawień. Advanced po zainstalowaniu ukazuje zainstalowany w sobie moduł informacji o podzespołach komputera, takich jak: płyta główna, dyski, napędy, pamięć, sieć, oraz wszystkie potrzebne informacje o systemie operacyjnym.

Funkcje oferowane przez program

Pierwszą podstawową funkcją programu, jest zaawansowane szukanie problemów, oraz wyszukiwanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, co pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu naszego komputera.

Kiedy nasz rejestr staje się przepełniony, program automatycznie w sposób bardzo zaawansowany zaczyna czyścić rejestr z niepotrzebnych znajdujących się w nim rzeczy.

Jeżeli zdarzy ci się usunąć bardzo ważne dla ciebie zdjęcia, bądź inne dane, program Advanced jest w stanie odzyskać dane usunięte do kosza bezpośrednio z powrotem na twój komputer.

Podczas odinstalowywania programu, aplikacji wydaje ci się, że zawsze odinstalowywujesz ją dokładnie, bądź nie chce ci się szukać plików docelowych programu i usuwasz samą ikonę ? Program SystemCare 12 zrobi to za ciebie i w najbardziej dokładny sposób wyczyści wszelkie nawet najmniejsze pozostałości po programie, który zaleciłeś mu usunąć, na komputerze nie zostanie po nich ślad.

Potrzebujesz miejsca na dysku twardym ? Ale posiadanie wielu zbędnych plików, których nie używasz lub są pozostałościami po usuniętych programach zaśmiecają ci miejsce ? Program posiada opcje, w której usuwa wszystkie te zbędne pliki i pozwala nam na zachowanie większej ilości miejsca na dysku.

Program w profesjonalny sposób monitoruje i optymalizuje wykorzystywanie pamięci na komputerze w celu zwiększenia dostępnej pamięci fizycznej.

Optymalizacja i polepszenie połączenie internetowego TCP/IP,

Podczas uruchamiania systemu wiele programów zostaje automatycznie uruchomionych. Program zarządza wszystkimi nimi od momentu włączenia się systemu.

W opcjach Advanced SystemCare znajdziecie opcje defragmentacji dysku twardego i defragmentacji rejestru.

Sprawdza wszelkie błędy, które zachodzą na dysku twardym i je niweluje.

Wykrywa i usuwa błędy znalezione w systemie operacyjnym.

Zarządza wszelkimi uruchomionymi procesami pod względem bezpieczeństwa ich działania.

Aktualizacja i backup sterowników.

Posiadasz ważne pliki, które dużo ważą i mają one swoje duplikaty ? Program przeskanuje oraz usunie je z komputera.

Program w pełni automatycznie sam pracuje w tle.

Advanced SystemCare PRO 12 zbiera same pozytywne opinie, jest bardzo pomocną rzeczą przy próbie zachowania kondycji komputera w bardzo dobrym stanie. Program jest do znalezienia na naszej stronie w bardzo przystępnej cenie.

https://www.vebo.pl/advanced-systemcare-pro

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here