Etui Galaxy A71

0
1445

Smartfon to dzisiaj jedna z najczęściej używanych rzeczy w przypadku wielu osób. Jest więc narażony na różne usterki mechaniczne – od małych rysek na obudowie począwszy, poprzez stłuczenie wyświetlacza, aż po całkowite zniszczenie smartfona. Grożą mu upadki, zgniecenie w torebce pełnej różnych przedmiotów, zalania różnymi cieczami, jak napoje itd.

Oczywiście można temu zaradzić i to w dużym stopniu. Potrzebna jest tylko właściwa ochrona Samsung Galaxy A71. I nie chodzi tylko, czy głównie o ubezpieczenie wyświetlacza i po prostu dbanie o to, by smartfonowi nic się nie stało. Oczywiście warto pamiętać o tych podstawowych środkach ostrożności – w końcu smartfon powinien nam posłużyć przez konkretny czas.

Co wiec można jeszcze zrobić? Np. kupić odpowiednie etui Galaxy A71. Trzeba pamiętać, że należy kupić etui dedykowane do konkretnego modelu. Smartfony różnią się przecież wielkością i umiejscowieniem przycisków bocznych, aparatu tylnego itd. Niektóre posiadają też czytnik linii papilarnych, do którego także po założeniu etui powinien być łatwy dostęp.

Na rynku jest naprawdę sporo różnych wzorów etui – jest więc z czego wybierać. Każdy z nas ma przecież własne poczucie estetyki. Kolejnym możliwym rozwiązaniem jest pokrowiec Samsung Galaxy A71, do którego wkłada się smartfon wtedy, kiedy nie jest on używany. Ceny zarówno etui, jak i futerałów wahają się od ok. 10 do kilkudziesięciu zł. Bywają też droższe. Elementy te można też co jakiś czas zastępować nowymi, kiedy te dotychczasowe zużyją się lub z innego powodu przestana spełniać swoje funkcje ochronne. Można je kupić w sklepach i na stoiskach stacjonarnych lub przez Internet – z dostawą do domu.

Jeśli ktoś jednak zacznie narzekać na koszta takiej ochrony, to warto uzmysłowić sobie, że nawet najdroższe etui lub pokrowiec to często mały procent ceny samego smartfona – zwłaszcza, jeśli pochodzi on raczej z wyższej półki. Zadbany smartfon łatwiej sprzedać, kiedy chce się przejść na nowszy model. Ma on też lepsza cenę, niż telefon podniszczony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here