Dodatki do telefonów

Ma go każdy z nas. Przeważnie nie rozstajemy się z nim przez większość dnia, a nie rzadko nie opuszcza nas nawet w nocy. Mowa oczywiści o telefonie komórkowym. To małe, poręczne urządzenie jest nieodzownym udogodnieniem przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak wysyłanie przelewów bankowych albo wyszukiwanie potrzebnych nam informacji.

Pomimo iż smartphony mają wiele zastosowań, możemy zwiększyć ich możliwości przez akcesoria do telefonów. Jeśli robimy amatorskie zdjęcia to na pewno zainteresują nas obiektywy polepszające jakość zdjęć oraz wpływające na ich ogólny wygląd. Szczególnie ciekawe są te zwiększające czas naświetlania przez co zdjęcie sprawia wrażenie żywszego, oraz obiektywy typu makro zapewniające niesamowite zbliżenie do fotografowanego przedmiotu. Pozostając przy fotograficznej pasji należy pamiętać o selfie sticku. Jego zastosowanie jest niezwykle proste, ale jednocześnie bardzo przydatne. Działa jak przedłużenie naszej ręki, dzięki czemu jesteśmy w stanie więcej zmieścić w kadrze albo złapać ujęcie niemożliwe do uchwycenia tylko ręką.

Telefon może też okazać się niezastąpionym kompanem dla sportowców. Poprzez aplikacje takie jak endomondo, mierzy pokonywane dystanse, czas w jakim to robimy, zapisuje trasę oraz porównuje wyniki. Niestety trzymanie komórki w kieszeni podczas biegu nie jest zbyt wygodne, a ze względu na pot, higieniczne, dlatego w takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w specjalny uchwyt na przedramię.

Szkło hartowane na telefon

Warto również wspomnieć o szkle hartowanym służącym do ochrony ekranu przed porysowaniami, zabrudzeniami albo potłuczeniem. Wszystkie obrażenia przyjmuje na siebie ochronna szybka, która później jest łatwa w wymianie i niewątpliwe tańsza niż nowy ekran. Natomiast ochronę obudowy zapewnia etui do smartphonów. Przeważnie są to gumowe pokrowce dopasowujące się do tylnej części telefonu, zapewniające amortyzację przy upadku. Oprócz tego bardzo często pełnią również funkcję ozdobną, dodając kolory lub ciekawe motywy.

Oczywiście jest wiele innych wspaniałych dodatków, o których nie wspomniałem, a które zapewniają nowe możliwości. Dobrze jest poszukać w internecie różnych opcji albo wybrać się do sklepu, gdzie wyspecjalizowani sprzedawcy pomogą przy wyborze odpowiednich akcesoriów. Jedną z takich opcji jest hurtownia GSM Comtrading.

Podsumowując telefon komórkowy jest niesamowicie wszechstronnym urządzeniem, jednak nie oznacza to, że nie można poszerzyć jego horyzontów dodając nowe funkcje, bądź usprawniając już wcześniej dostępne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here