Do czego służy MagentaRozrywka Box

Kinoman – to słowo zdecydowanie najlepiej oddaje Twoją osobowość? Jeśli każdą wolną chwilę najchętniej przeznaczasz na oglądanie filmów i seriali, sportu oraz kanałów telewizyjnych o zróżnicowanej tematyce, to MagentaRozrywka Box jest właśnie dla Ciebie! Czym jest usługa dostępna w ofercie T-Mobile i do czego służy? Sprawdź!

MagentaRozrywka Box od T-Mobile – dla miłośników filmów, seriali, gier i aplikacji

W największym skrócie MagentaRozrywka Box to mnóstwo filmów, seriali oraz kanałów telewizyjnych (w tym sportowych!) na wyciągnięcie… pilota! Na tym jednak nie koniec, ponieważ MagentaRozrywka to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Dzięki niej zyskujesz także nieograniczony dostęp do rozmaitych aplikacji, muzyki oraz gier – relaksowanie się razem z najbliższymi stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Czy wiesz, że…

w MagentaRozrywka możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem nawet do 29 kanałów naziemnej telewizji cyfrowej?

Tak szeroki zakres możliwości nie byłby możliwy bez nowoczesnego dekodera 4K oraz pilota z opcją wyszukiwania głosowego. Naciśnij przycisk z ikoną mikrofonu i powiedz, czego szukasz: tytuł filmu, serialu, prognoza pogody, a może interesują Cię inne materiały?

MagentaRozrywka Box – co znajdziesz w pudełku?

Zestaw MagentaRozrywka Box od T-Mobile to niepozorne, stosunkowo niewielkie pudełko, w którym znajdziesz:

  • dekoder – to właśnie dzięki niemu otworzy się przed Tobą nieograniczony świat filmów, seriali, gier i kanałów telewizyjnych,
  • instrukcję obsługi dekodera – dowiesz się z niej wszystkiego, co jest potrzebne do samodzielnego podłączenia dekodera,
  • dwa kable – HDMI oraz antenowy,
  • zasilacz,
  • pilot wraz z kompletem baterii.

MagentaRozrywka Box – co daje dekoder?

Nowoczesny, czarny dekoder to bez wątpienia najważniejszy element w zestawie MagentaRozrywka. Dzięki niemu możesz oglądać różnego rodzaju materiały wideo (choćby na Netflixie – uruchomisz go, naciskając przeznaczony do tego przycisk na pilocie) w maksymalnej rozdzielczości UHD 4K z HDR – wyświetlany obraz będzie zachwycać głębią, bogatą paletą kolorów oraz wiernie odzwierciedlonymi szczegółami. Dekoder działa w oparciu o system operacyjny Android TV 8.0. Za sprawą dekodera zyskujesz dostęp do:

  • telewizji na żywo,
  • ulubionych filmów i seriali,
  • muzyki,
  • gier.
Zapamiętaj

W dekoderze wykorzystano komunikację Bluetooth, co oznacza, że aby zmienić kanał, nie musisz już celować pilotem w TV lub dekoder. Rozrywką na telewizorze sterujesz całkowicie zdalnie!

Dzięki technologii Bluetooth do dekodera możesz z łatwością podłączyć inne urządzenia w domu, które również działają w oparciu o Bluetooth. Mogą to być słuchawki, głośnik czy pad do gry.

Podłącz dekoder do internetu – możesz to zrobić przy pomocy kabla lub przez Wi-Fi i korzystaj z nieograniczonych możliwości, jakie daje Ci MagentaRozrywka Box od T-Mobile! Do wyboru masz kilka wariantów usługi z abonamentem miesięcznym w wysokości: 9 zł, 49 zł lub 55 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na: https://www.t-mobile.pl/c/magentarozrywka.

Materiał partnera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here