Twoja firma transportowa nie przynosi dochodów? W nowym roku zwiększ zyski dzięki WEBFLEET

System WEBFLEET to nowoczesna zarządzanie flotą pojazdów, od którego zależy sukces finansowy firmy transportowej. Jeśli więc Twoja firma transportowa nadal nie przynosi dochodów, w nowym roku postaw na system WEBFLEET, a efekty finansowe będą widoczne.

Przepis na sukces

Dziś prowadzenie firmy transportowej z sukcesem to nie tylko dbałość o zatrudnienie wykwalifikowanych i zmotywowanych kierowców oraz zakup dobrej jakości sprzętu samochodowego, ale przede wszystkim właściwe, optymalne zarządzanie flotą. Do tego celu znakomicie służy właścicielom firm transportowych system WEBFLEET.

Specjaliści w dziedzinie logistyki podkreślają, że na sukces finansowy firmy transportowej składają się następujące elementy: typ własności pojazdów (najlepiej mieć w zasobach firmowych własną, sprawdzoną serwisowo flotę samochodową), edukacja i trening kierowców, a w tym pomoże również system WEBFLEET , minimalizacja kosztów paliwa i automatyzacja zarządzania trasą przejazdową, o co także optymalnie zadba System WEBFLEET, a także precyzyjne zarządzanie administracyjne w firmie, w systemie WEBFLEET możliwe również do wykonania za sprawą ekonomicznych, mobilnych aplikacji.

Funkcjonalność

Zastosowanie systemu WEBFLEET umożliwia uzyskanie szeregu korzyści czasowych, finansowych i kadrowych w każdej firmie transportowej. System WEBFLEET to bieżące informacje o aktualnym położeniu pojazdów i ich czasie pracy. To ważna zaleta szybkiej, sprawnej i bezbłędnej informacji o tym, gdzie konkretnie w danej chwili znajduje się nasz kierowca.

Informację taką można od razu przekazać klientowi, zyskując zaufanie i prezentując tym samym skuteczność pracy firmy transportowej, co owocuje kolejnymi zleceniami w przyszłości. System WEBFLEET umożliwia również wyznaczanie optymalnych, najkrótszych tras dojazdowych, a więc minimalizację czasu dojazdu, a co najważniejsze: oszczędność kosztów paliwa.

Paliwo i jego koszty to najważniejszy problem w kosztorysie każdej firmy transportowej, a dzięki systemowi WEBFLEET można na bieżąco monitorować jego zużycie i wdrażać znaczące programy oszczędnościowe. Oszczędność paliwa to również atut, którym można chwalić się w ofercie dla zorientowanych ekologicznie klientów. System WEBFLEET umożliwia z sukcesem wdrażanie tego typu procedur.

Automatyczny, bieżący monitoring pracy pojazdów i kierowców jest także znaczącą, efektywną metodą poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy kierowców. Warto przy tym zwrócić uwagę, że poprawne zachowanie na drodze gwarantuje nie tylko bezwypadkową jazdę zatrudnionych w firmie transportowej kierowców, ale i uniknięcie kosztów mandatów drogowych, które – w przypadku firm transportowych o dużym: krajowym i międzynarodowym zasięgu, bywają poważnym punktem kosztorysu firmowego. 

Bezpieczeństwo pracowników

System WEBFLEET dba o kierowców i ich prawidłowe nawyki monitorując również czas prowadzenia pojazdów oraz obowiązkowych postojów regeneracyjnych. Dane z trasy spływają elektronicznie do bazy i są raportowane równolegle do przebiegu jazdy. Dzięki temu rozwiązaniu  w sytuacjach kryzysowych, takich jak kolizje i wypadki drogowe, pogorszenie się warunków jazdy lub problemy zdrowotne kierowców, możliwa jest natychmiastowa interwencja pomocowa z bazy.

Kolejną korzyścią generującą korzyści finansowe dzięki stosowaniu systemu WEBFLEET w firmie transportowej jest połączenie floty z aplikacjami mobilnymi w urządzaniach elektronicznych pracowników i bazy. Firma w telefonie lub smartfonie działa przez całą dobę i dzięki temu monitoringowi nie generuje ona zbędnych kosztów.

W nowym roku warto więc postawić na system WEBFLEET, a optymalizacja zarządzania firmą przyniesie spodziewane korzyści finansowe!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here