Nie ma co ukrywać, że mając własną firmę program do magazynu, staje się niejako koniecznością (można powiedzieć, że to taka niepisana konieczność). W końcu samodzielnie trudno jest zadbać nad porządkiem, fakty mówią same ze siebie. Biorąc pod uwagę to, co zostało powiedziane, nie pozostaje nic innego, jak zastanowić się nad tym, jak wybrać odpowiedni program do magazynowania. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że nieodpowiedni program magazynowy może wyrządzić wiele szkód.

6 elementów, na które trzeba zwrócić uwagę

Jeżeli mamy dokonać dobrego wyboru, musimy wiedzieć, na co trzeba zwrócić uwagę. Jest to jedyna słuszna droga. Jeden z takich elementów to standardowa funkcjonalność. W końcu programy dla małych firm trzeba określić jako rozwiązania pudełkowe, które charakteryzują się z góry ograniczonymi możliwościami. Tak więc może zdarzyć się tak, że standardowa funkcjonalność danego programu nie da Ci tego, co jest potrzebne.

Element numer dwa to rozbudowa programu o dodatkowe funkcje. Nie można wykluczyć sytuacji, że po pewnym czasie standardowa funkcjonalność okaże się niewystarczająca.

Kolejna kwestia to awaryjność. Tutaj w zasadzie sprawa jest prosta i nie ma sensu głębiej się nad nią pochylać.

Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o odpowiednie wymagania sprzętowe. W przypadku niespełnienia konkretnych wymagań można zapomnieć o programie.

Czynnik numer 5 to dostępność i zakres pomocy. Nie można wykluczyć, że prowadzenie magazynu będzie wymagać instalacji nowych wersji, a w takiej sytuacji pomoc jest konieczna.

Ostatnia sprawa, o której sobie powiemy to koszty wdrożenia. Koniecznie trzeba mieć świadomość, że cena programu nie jest równoznaczna z ceną uruchomienia.

W ten sposób wszystkie elementy, na które trzeba zwrócić uwagę, są już za nami. Jeśli mimo wszystko zależy Wam na podaniu przykładu programu magazynowego, warto zastanowić się nad tym, co oferuje LoMag. Z pomocą LoMaga zarządzanie magazynem jest proste i intuicyjne.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here