Najciekawsze oferty telewizji kablowej w Poznaniu

Telewizja kablowa to bardzo popularny, bo tani i sprawdzony sposób na dostawę telewizji do domu. Jest to standardowy produkt w ofercie prawie każdego dostawcy usług telekomunikacyjnych, dlatego może być trudno odnaleźć się w gąszczu różnych możliwości.

Najlepsza telewizja kablowa – Poznań

Przegląd zaczniemy od najbardziej przystępnych cenowo ofert. Są one świetnym wyjściem, jeżeli nie chcemy przeznaczać na tę usługę zbyt dużej części domowego budżetu i wystarczy nam najbardziej podstawowa telewizja kablowa. Poznań jest rynkiem dla ogólnopolskich operatorów, lecz konkurują z lokalnymi dostawcami. I tak w najniższej półce cenowej leży np. Cyfrowy Polsat, oferujący dostęp do 70 kanałów (z czego 34 jest w jakości HD) już za 20 zł miesięcznie. Konkurencyjną dla tej jest oferta np. lokalnego dostawcy Winogradzka Telewizja Kablowa, u którego podstawowy pakiet zawiera 79 kanałów z 50 kanałami HD za 25 zł miesięcznie. Oferty te nie mają jednak opcji takich jak nagrywanie na dekoder, telewizja internetowa czy dostęp do platform VOD, czyli najnowocześniejszych możliwości, jakie oferuje telewizja kablowa. Poznań jest jednak miastem, gdzie panuje duży popyt na tego typu usługi.

Poznań – rozszerzone oferty

Jeżeli interesują nas takie nowoczesne rozwiązania, będziemy musieli przeznaczyć na telewizję nieco więcej funduszy, chociaż nie są to znacznie większe kwoty. Przykładowo, poznańska firma INEA proponuje pakiet 105 kanałów z 55 kanałami w jakości HD już za 40 zł miesięcznie. Usługa wykonywana jest za pośrednictwem dekodera obsługującego Wi-Fi, Internet, platformy VOD oraz rozdzielczość 4K. Podobne rozwiązanie proponuje na przykład UPC, oferujący 120 kanałów i 85 kanałów HD za 59,99 zł miesięcznie. Jeżeli zależy nam na możliwości nagrywania, musimy dopłacić do tego jeszcze 15 zł.

Jak widać, jeżeli zależy nam wyłącznie na telewizji, lokalni dostawcy proponują bardziej atrakcyjne oferty. Sytuacja może natomiast ulec zmianie, jeżeli interesują nas pakiety telewizji z Internetem, telefonem czy też przedłużamy po raz kolejny umowę z dużym operatorem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here